Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Tavë Rrethore Ceramica Delicia

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Tava rrethore e Delicia e cila është perfekte për pjekjen. Ideale për ëmbelsirat dhe gatimet e kripura.Tave për pjekje, prodhuar me material alumin të përparuar dhe smalt silikoni blu në pjesën e jashtme dhe harmonizimin e efektit të gurit me qeramikën CeramicaForte në veshjen e brëndshme. Një enë e pazëvëndësueshme në çdo kuzhinë dhe për këdo që pëlqen pjekjen dhe pregatitjen e ëmbëlsirave.

BestBuy Award për raportin më të mirë Çmim-Cilësi

Pasionantët e ushqimeve të shëndetshme në Kosovës kanë zgjedhur Delimanon si ofruesi  i tyre me i preferuar kur vjen fjala për Enët e Gatimit ,duke bere Delimanon të jetë fituese e medaljes “Best Buy Award” në kategorinë e Enëve të gatimit për 2017/2018.

Best Buy Award edhe një herë konfirmon se Delimano ka cilësinë më të  lartë të Enëve të Gatimit në tregun e Kosovës.  

Tavë Rrethore Ceramica Delicia
24,90 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Tava rrethore e Delicia e cila është perfekte për pjekjen. Ideale për ëmbelsirat dhe gatimet e kripura.Tave për pjekje, prodhuar me material alumin të përparuar dhe smalt silikoni blu në pjesën e jashtme dhe harmonizimin e efektit të gurit me qeramikën CeramicaForte në veshjen e brëndshme. Një enë e pazëvëndësueshme në çdo kuzhinë dhe për këdo që pëlqen pjekjen dhe pregatitjen e ëmbëlsirave.

BestBuy Award për raportin më të mirë Çmim-Cilësi

Pasionantët e ushqimeve të shëndetshme në Kosovës kanë zgjedhur Delimanon si ofruesi  i tyre me i preferuar kur vjen fjala për Enët e Gatimit ,duke bere Delimanon të jetë fituese e medaljes “Best Buy Award” në kategorinë e Enëve të gatimit për 2017/2018.

Best Buy Award edhe një herë konfirmon se Delimano ka cilësinë më të  lartë të Enëve të Gatimit në tregun e Kosovës.  

Më shumë
Detajet e Produktit

Linja inovative e enëve të kuzhinës

Tava për pjekje është pjesë e linjës më të re të enëve të kuzhinës Delimano me efektin e gurit dhe dizajnin e tij tërheqës. Prodhuar me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë , rezistente ndaj gervishtjeve, gërryerjeve dhe sipërfaqe e lëmuar e cila nuk ngjit.

Tave për pjekje prodhuar me materialet më të mira në treg të cilat nuk ngjisin dhe janë dizenjuar në mënyrë të veçantë që të gatuani duke përdorur shume pak yndyre, mjafton vetëm një pikë vaj për të lyer sipërfaqen e tavës dhe gjithashtu do të ruani vlerat ushqyese dhe shijen.

Një proçes miqësor ndaj natyrës i cili është më i miri për shëndetin tuaj

Ndryshe nga veshjet e tjera që nuk ngjisin, veshja me Delimano CeramicaForte është organike, nuk përmban PFOA dhe gjatë prodhimit ajo është miqësorë ndaj mjedisit pasi lëshon një sasi të ulët të CO2 në mjedis.

Efekti i Gurit në Stilin Modern dhe të Sofistikuar Italian

Tenxherja Delica do te duket shumë mirë edhe në tavolinën e ngrënies - prodhuar me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë.

E RE! Veshja ceramike NR.1 në treg!

Shtresa e brëndshme ceramike CeramicaForte ka dhe një veçori speciale: kur ushqimi vendoset në një sipërfaqe uniforme të nxehtë, ai menjëherë mbërthen vlerat ushqimore, lëngun, freskinë dhe shijen brënda tij. Dhe ju nevoitet vetëm një pike vaj për të lyer tiganin. Në këtë mënyrë ju do të shërbeni vakte plot shije, pa kalori të tepërta dhe kolesterol.

 • Deri në 50% më shumë rezistente ndaj gërvishtjeve*

 • Deri në 2 herë më shumë jetëgjatësi*

 • Deri në 3 herë më pak ngjitje*

*Krahasuar me veshjet qeramike me të mirë në treg

Avantazhet kryesore të linjës Delicia!

 • 1. Shtresa më e Mirë e Qeramikës në Tregun e Sotëm

  Qeramika e re CeramicaForte nuk do të gërvishtet, cifloset apo të plasaritet. Nuk lë njolla, nuk ngjit, rezistente dhe më jetëgjatë se market e tjera, kjo alternative inovative ofron zgjidhjen më të mirë për enët e kuzhinës në tregun e sotëm.

 • 2. Efekti i Gurit në Stilin Modern dhe të Sofistikuar Italian

  Prodhuar në Itali, enët e linjes Delimano Ceramica Delicia me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë.

 • 3. Vetëm një pikë vaj

  Veshja e brendshme CeramicaForte ju siguron të gatuani shëndetshëm vetëm duke hedhur një pikë vaj mbi siperfaqen e enës dhe ushqimet nuk do të ngjisin. Në këtë mënyrë ushqimet tuaja do të kenë më pak kalori dhe kolesterol, dhe ju do të ushqeheni shëndetshëm.

Si funksionon

Cilësitë e veshjes CeramicaForte Ideale për gatime të shpejta dhe të shëndetshme

Qeramika është ideale për gatime të shëndetshme. Qeramika është ideale për gatime të shpejta dhe të shëndetshme sepse siguron përçueshmëri profesionale të nxehtësisë dhe ngrohje të shpejtë, kështu ju do të përfitoni më shumë kohë dhe energji gjatë proçesit të gatimit. Ju do te kurseni kohe dhe energji.

Nuk ngjit, nuk gërvishtet dhe rezistente ndaj gërryerjeve

Deri në 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg, deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg dhe  2 herë më shumë jetëgjatësi.

Lehtësi në pastrim & lahen edhe në lavastovilje

Qeramika e re CeramicaForte nuk do të gërvishtet, cifloset apo të plasaritet. Nuk lë njolla, nuk ngjit, rezistente dhe më jetëgjatë se market e tjera, kjo alternative inovative ofron zgjidhjen më të mirë për enët e kuzhinës në tregun e sotëm. Kjo nuk lejon ushqimin të ngjitet dhe ju do të shijoni të gjitha benefitet duke konsumuar ushqime të shëndetshme. Tava mund të lahet edhe në lavastovilje.

Gatues ekstremisht i rrëshqitshëm që pastrohet brenda disa sekondave

Shtresat ekstra të rrëshqitshme e bëjnë këtë tigan ekstremisht të lehtë për tu fshirë, larë dhe shpërlarë. Dhe për tu siguruar që ju jeni komplet të kënaqur me blerjen tuaj, ne kemi përfshirë një garancion 2 vjeçar.

Rekomandohet për:

 • ata të cilët dëshirojnë të pregatisin vaktet më të mira për familjen dhe miqtë e tyre
 • individët të cilët ndjekin një regjim ushqimor të shëndetshëm
 • njerëz të ndërgjegjshëm për mjedisin dhe minimizimin e impaktit në të
 • kushdo që preferon modernen por edhe stilin e sofistikuar dhe elegant italian

Informacione mbi produktin:

 • Përmasa: 26cm (2,7l)
 • Materiali i jashtëm: bazë alumini me smaltin e silikonit në veshjen e jashtme
 • Materiali i brendshëm: eco-miqësorë me mjedisin dhe jetëgjatë falë qeramikës Delimano CeramicaForte me dizajn guri
 • Mirëmbajtja: Mund të lahet edhe në lavastovilje me detergjent jo shumë të fortë ose me sfungjer enësh nga ana e butë.
 • Qëndrueshmëria ndaj temperaturës: deri në 450° C

Të dhënat mbi Përbërjen:

 • Pa përmbajtje PTFE dhe PFOA
 • deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg
 • 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg
 • 2 herë më shumë jetëgjatësi
Specifikat Teknike
Dimenionet 26 cm
Garancioni shtesë 2 vite
Kapaciteti 2.7 l
Material interieri CeramicaForte
Materiale Bazë aluminium
Mund të lahet në enëlarëse Po
Pesha 0.4 kg
Rezistenca ndaj nxehtësisë 450°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star