Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Tavë e rrumbullakët Adriano's Ultimate

Photo
Video
-44%

Tava e rrumbullakët nga linja Adriano është ndër enët më të dobishme që i duhet kuzhinës suaj. Falë dizajnit dhe materialeve të avancuara, mund ta përdorni në të gjitha pllakat, përfshirë edhe ato me induksion. Tava ka veshje me grimca diamanti dhe titani, prandaj ushqimi nuk ngjitet. Pastrohet edhe në enëlarëse. E sigurtë për t'u përdorur me vegla metalike. Madhësia: 28cm.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Tavë e rrumbullakët Adriano's Ultimate

Çmimi i regullt: 34,90 €


Çmimi Special: 19,54 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Tava e rrumbullakët nga linja Adriano është ndër enët më të dobishme që i duhet kuzhinës suaj. Falë dizajnit dhe materialeve të avancuara, mund ta përdorni në të gjitha pllakat, përfshirë edhe ato me induksion. Tava ka veshje me grimca diamanti dhe titani, prandaj ushqimi nuk ngjitet. Pastrohet edhe në enëlarëse. E sigurtë për t'u përdorur me vegla metalike. Madhësia: 28cm.

Më shumë
Përshkrimi

Enë për gatime të ndryshme

Tava e rrumbullakët Adriano’s Ultimate është pjesë e linjës së re të enëve, të dizajnuara sipas standarteve më të larta. Materiale cilësore, të përzgjedhura me kujdes, për t'ju mundësuar gatime cilësore. Gatuani pulë në tavë, mishëra të tjerë, perime, lazanja ose piqni ëmblësira të ndryshme. Tava me diametër 28 cm është e mjaftueshme për të përgatitur një shujtë për familjen tuaj. Po ashtu, tava ka edhe dy doreza anësore, të cilat ju ndihmojnë ta mbani më lehtë.

Delimano Adriano’s Ultimate Round Mould
Delimano Adriano’s Ultimate Round Mould

Enët nga linja Adriano janë më të mirat, sepse:

 • Nuk deformohen
 • E shpërndajnë më shumë nxehtësinë
 • Shumë të lehta
 • Jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjes
 • Veshje të qëndrueshme
 • Pastrohen në enëlarëse
 • Jashtëzakonisht rezistente ndaj ngjitjes
 • Dizajn i jashtëm elegant, me ngjyrë metali
 • Përdoren në të gjitha pllakat
 • Të sigurta për t'u përdorur me vegla metalike

Struktura e enëve Adriano:

 1. Bazë induksioni
 2. Një shtresë me veshje silikoni
 3. Bërthamë alumini 3003
 4. Shtresa e parë me veshje Whitford - rezistente ndaj ngjitjes
 5. Shtresa e mesme me veshje Whitford - rezistente ndaj ngjitjes
 6. Shtresa e pikave me veshje Whitford - rezistente ndaj ngjitjes
 7. Shtresa e sipërme me veshje Whitford - rezistente ndaj ngjitjes
1
2
3
4
5
6
7
Delimano Adriano’s Ultimate Round Mould
 • Pse alumin?

  • Jashtëzakonisht i lehtë dhe i qëndrueshëm
  • Përçuesi i mirë i nxehtësisë
  • Pa pika të nxehta
  Delimano Adriano’s Ultimate Round Mould
 • Pse grimca diamanti?

  • Jashtëzakonisht të qëndrueshme
  • Rezistente ndaj ngjitjes
  • Diamanti e përçon nxehtësinë më mirë se çdo metal tjetër

  I rezistojnë temperaturave të larta, ndryshkut, jashtëzakonisht të qëndrueshme.

  Delimano Adriano’s Ultimate Round Mould
 • Pse titan?

  • Jashtëzakonisht i qëndrueshëm
  • I reziston temperaturave të larta
  • Rezistent ndaj ndryshkut
  Delimano Adriano’s Ultimate Round Mould

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star