Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Tigan 28 cm Stone Forte

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Një nga tiganët më funksional më të cilin mund të përgatitni ushqim Asiatik, risotto dhe shumë më shumë. E përbërë nga alumini rezistent ndaj gërryerjes dhe gërvishtjeve me veshjen që nuk ngjet Quantanium dhe shtresën MicroCrystal për qëndrueshmëri. Perdoret në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, me gas, qeramike ose induksion. Pastrohet në enëlarëse. 2 vjet garancion. Madhësia: 28 cm.

Tigan 28 cm Stone Forte
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
Më shumë

Një nga tiganët më funksional më të cilin mund të përgatitni ushqim Asiatik, risotto dhe shumë më shumë. E përbërë nga alumini rezistent ndaj gërryerjes dhe gërvishtjeve me veshjen që nuk ngjet Quantanium dhe shtresën MicroCrystal për qëndrueshmëri. Perdoret në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, me gas, qeramike ose induksion. Pastrohet në enëlarëse. 2 vjet garancion. Madhësia: 28 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Formë klasike me fuqi të ruajtjes së nxehtësisë

Ju do ta doni formën klasike të tiganit Delimano Stone Forte. Fundi i ngushtë me anët e pjerrëta anash siguron fërgim të duhur, ngrohje më të shpejtë dhe mbajtje më të madhe të lagështisë dhe lëndeve ushqyese. Aromat e ushqimit qëndrojnë brenda ndërsa ushqimi gatuhet në mënyrë të barabartë çdo herë.

Përgatitje e ushqimit pa yndyrë dhe veshje që nuk ngjit 

Veshja Stone Forte është shumë e lëmuar dhe jo-poroze, siguron që ushqimi nuk do të ngjitet në tigan edhe kur përdoret vetëm një pikë vaj. Ai ka rezistencën më të mirë ndaj gërvishtjeve, vetinë anti-ngjitëse dhe qëndrueshmërinë më të madhe në treg.

Një zgjedhje natyrale & organike që është ekologjike dhe më e mira për shëndetin tuaj

Nuk përmban PFOA, Stone Forte është i përbërë nga një proces prodhimi më i qëndrueshëm për mjedisin me emetime më të ulëta të CO2 për t'ju siguruar një mënyrë jetese më të shëndetshme dhe një zgjedhje më eko-miqësore.

Butoni me prekje me termo sensorin e integruar – kthehet në ngjyrë portokalli kur temperatura rritet

Dorëza ergonomike me prekje të butë siguron një mbajtje të përshtatshme. Kënaqu më benefitin e termo sensorit të integruar që kthehet në ngjyrën portokalli Delimano kur nxehet.

Një elegancë moderne e berë në stilin Italian

Tigani Delimano Stone Forte është pjesë e një kategorie të re të tiganëve dhe tenxhereve të zhvilluara së bashku me një stil Italian si një zëvëndësim për Delimano Prima dhe Prima + linjat. Dizajni i ri i modës përmban një pamje të jashtme moderne por elegante të silikonit, me një shtresë të brendshme  jo- ngjitëse me bazë minerale të efektit gur.

Informata shtese

Detaje teknike

Materiali i jashtëm: bazë alumini I farkëtuar me veshje të jashtme smalt-silikon

Materiali i brendshëm: ekologjik dhe veshje Delimano Stone Forte me pamje guri që zgjat dhe copëza minerale

Vetitë e materialit:

  • PTFE dhe PFOA-I pastër

Mirëmbajtja: Të lahet në enëlarëse

Vetia speciale: Dorëza ergonomike me Termo Sensorin që kthehet në ngjyrën portokalli Delimano kur nxehet.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star