Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Kapak Stone Forte

Photo
Video
-60%

Kapak i qëndrueshëm, mund të monitoroni përgatitjen e ushqimit pa humbur nxehtësinë, lagështinë apo vlerat ushqyese. I dizajnuar në mënyrë speciale në Itali për linjën Stone Forte. Lehtë pastrohet dhe mund të vendoset në enëlarëse. 2 vjet garancion. 3 madhësi në dispozicion: 20, 24, 28 cm.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Kapak Stone Forte

Çmimi i rregullt: 13,98 €


Çmimi special: 5,59 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Informata shtesë
Më shumë

Kapak i qëndrueshëm, mund të monitoroni përgatitjen e ushqimit pa humbur nxehtësinë, lagështinë apo vlerat ushqyese. I dizajnuar në mënyrë speciale në Itali për linjën Stone Forte. Lehtë pastrohet dhe mund të vendoset në enëlarëse. 2 vjet garancion. 3 madhësi në dispozicion: 20, 24, 28 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Kapaku i xhamit Pyrex me kualitet të lartë siguron përshtatshmëri të përsosur

Kapaku Delimano Stone Forte është mbeshtjellës perfekt për linjën e re dhe inovative Delimano Stone Forte të tiganëve dhe tenxhereve qe janë berë me dizajnin e ri dhe pamjen e jashtme me smaltin –  silikon. I berë nga xhami Pyrex me kualitet të lartë lejon të shikoni përgatitjen e shujtave të shijshme që ju përgatitni. Mbështetja perfekte rreth anëve e mban avullin brenda dhe ruan nxehtësinë.

Kursen energjinë dhe kohën e gatimit

Gjatë përgatitjes së ushqimit është e nevojshme që ta mbikëqyrim procesin e ushqimit. Kapaku Delimano Stone Forte ju lejon ta bëni ketë pa e larguar kapakun nga ena. Kështu kursen energji dhe efektivisht shkurton kohën e përgatitjes

Vendos lugen e drurit në kallëpin praktik të bakelitit

Ky kallëp funksional  ju lejon të vendosni lugën tuaj të drurit derisa përgatitni ashtu që gjithmonë të përgatisni ushqimin lehtë. Thuani lamtumirë sipërfaqeve të papastërta!

Nje elegancë moderne, inspiruar nga stili Italian

Kapaku Delimano Stone Forte është pjesë e një kategorie të tiganëve dhe tenxhereve zhvilluar së bashku me një stil Italian si zëvendesim për linjat Delimano Prima dhe Prima.

Informata shtesë

Detajet teknike

  • Materiali: Xham Pyrex  me qëndrueshmëri të lartë
  • Kategoria e qelqit A kalcium natriumi i pangjyrë
  • Anët janë berë me çelik inox AISI 202
  • I prodhuar në konformitet me direktiven CE nr. 1935/2004
  • Madhësitë: 20/24/28 cm
  • Vetia special: Mbajtësja praktike e bakelitit për vendosjen e lugës së drurit.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star