Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Tigan për fërgim Stone Forte

Photo
Video
-60%

Fergo, pjek ose përgatit ushqime të shijshme me avull me tiganin Stone Forte. Është i përbërë nga alumini rezistent ndaj gërvishtjeve dhe veshjes që nuk ngjet Quantanium me shtresën MicroCrystals për qëndrueshmëri të shtuar. E përshtatshme të përdoret në çdo sipërfaqe: elektrike, me gas, qeramike ose induksion. Mund të pastrohet në enëlarëse. 2 vjet garancion. 3 madhësi: 20, 24 and 28 cm.

Tigan për fërgim Stone Forte

Nga Çmimi i regullt: 33,98 € Nga


Çmimi Special: 13,59 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
Më shumë

Fergo, pjek ose përgatit ushqime të shijshme me avull me tiganin Stone Forte. Është i përbërë nga alumini rezistent ndaj gërvishtjeve dhe veshjes që nuk ngjet Quantanium me shtresën MicroCrystals për qëndrueshmëri të shtuar. E përshtatshme të përdoret në çdo sipërfaqe: elektrike, me gas, qeramike ose induksion. Mund të pastrohet në enëlarëse. 2 vjet garancion. 3 madhësi: 20, 24 and 28 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Kënaquni me pajisjen më të mirë inovative

Tigani Delimano Stone Forte është pjesë e modës së re të brendit me efektin e gurit, pajisjes me bazë minerale me veshjen e brendshme revolucionare Stone Forte që prezentojnë veshjen më të mirë në tregun e sotëm. Në këndin tuaj të koleksionit të enëve të gurit, ky tigan është I dizajnuar me fundin e rrumbullakosur që shpërndan nxehtësinë në sipërfaqen bazë derisa shtresa e jashtme e trashë parandalon shtrembërimin.

Mengjes përplot vlera ushqyese ose drekë e përzemërt, tani edhe më e shëndetshme!

Sepse Delimano Stone Forte sipqrfaqja është ekstremisht e lëmuar dhe jo-poroze, juve ju nevojitet vetëm një pikë vaj për ta lemuar të gjithë tiganin. Tigani gjithashtu ka përçueshmëri të mirë të nxehtësisë dhe veti të ruajtjes së nxehtësisë që sigurojnë përgatitjen e ushqimit ngadalë derisa aromat dhe vlerat ushqyese të qëndrojnë brenda ushqimit.

Një pamje moderne, e sofistikuar që i shton një prekje të këndshme çdo kuzhine

E zhvilluar me efektin modern të gurit në stilin Italian si një zëvendësim për Delimano Ceramica Prima dhe Prima + linjat. Me një dizajn të ri modern përmban veshjen e jashtme atraktive prej smaltit silikon që i përshtatet veshjes së brendshme me efekt prej guri me minerale të përforcuara.

Informata shtese

Detaje teknike

Materiali bazë: alumin bazë i farkëtuar me veshjen e jashtme smalt silikoni

Pjesa e jashtme: Delimano Stone Forte eko-miqësore dhe e qëndrueshme, veshje me minerale të përforcuara.

Vetitë e materialeve

  • PFOA I pastër

Mirëmbajtja: Pastrim i sigurt në enëlarëse

Madhësi me diametër: 20, 24, 28 cm.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star