Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Tenxhere e thellë Stone Forte

Photo
Video

Me tenxheren Stone Forte ju mund të gatuani gjella të shijshme, supa apo tava. E përbërë nga materiale që nuk ngjesin dhe alumin rezistent ndaj gërryerjes me veshjen që nuk ngjet Quantanium dhe shtresën MicroCrystal për qëndrueshmëri. Perdoret në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, me gas, qeramike ose induksion. Pastrohet në enëlarëse. 2 vite garancion. 2 madhësi: 20 and 24 cm.

Tenxhere e thellë Stone Forte
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
Më shumë

Me tenxheren Stone Forte ju mund të gatuani gjella të shijshme, supa apo tava. E përbërë nga materiale që nuk ngjesin dhe alumin rezistent ndaj gërryerjes me veshjen që nuk ngjet Quantanium dhe shtresën MicroCrystal për qëndrueshmëri. Perdoret në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, me gas, qeramike ose induksion. Pastrohet në enëlarëse. 2 vite garancion. 2 madhësi: 20 and 24 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Trajtoni familjen tuaj më ushqimin më të shijshëm me pajisjen me të mirë ne treg

Tenxherja Delimano Stone Forte prezenton linjën e enëve që janë të dizajnuara të ju sigurojnë ushqimet më të shëndetshme që ju mund të përgatitni – të mbushura me lendë ushqyese dhe aroma, të gjitha me një kahje nga mënyra e jetesës më e shëndetshme. 

Përplot shije dhe aroma duke përdorur vetëm një pikë vaj

Veshja e brendshme e Delimano Stone Forte  është terësisht jo-ngjitëse për përgatitje të ushqimit të shendetshëm pa yndyrë. Juve ju nevojitet vetëm një pikë vaj sa për lëmim ku mund të krijoni ushqime të shëndetshme përplot shije, pa numëruar kaloritë. Ushqimi i vendosur në sipërfaqe të nxehtë është "i mbyllur" për të parandaluar humbjen e lagështisë, ​​aromës dhe lëndëve ushqyese. Rezultati është ushqim me lendë ushqyese me shije të mprehtë!

Jini të sjellshëm ndaj mjedisit & jetoni shëndetshëm

Si shumica e veshjeve që nuk ngjesin, nuk përmban PFOA të dëmshme  dhe është e punuar në një proces prodhimi më përmbajtje të ulët të emisioneve të CO2. Produktet Delimano Stone Forte jo vetëm që ju ndihmojnë të bëni zgjidhje të përgjegjshme eko-miqësore – por përdorimi i materialeve natyrale gjithashtu i sjell përfitime shëndetit tuaj dhe të dashurve tuaj.

Një thirrje e sofistikuar për kuzhinën moderne

Tenxherja Stone Forte do t'i jap një pamje të shkëlqyeshme tavolinës tuaj të darkës – me një dizajn të ri modern që përmban veshjen e jashtme prej silikoni blue që përshtatet me pjesën e brendshme me efekte guri që përmban minerale bazë. Kjo benë një shtesë të kandshme tëk çdo kuzhinë moderne!

 

Informata shtese

Detajet teknike

Materiali I jashtëm: alumin bazë I farkëtuar me veshjen e jashtme smalt silikon

Materiali I brendshem: eko-miqësor dhe veshje e qëndrueshme Delimano Stone Forte me minerale bazë të përforcuara

Vetitë e materialeve:

  • PFOA I pastër
  • 50% me shumë rezistente  se veshjet e tjera qeramike në treg
  • 3 herë më pak jo-ngjitje se veshjet e tjera të testuara në market

Mirëmbajtja: larje e sigurtë në enëlarëse

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star