Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Skarë qymyrguri Astoria

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Skara qymyrguri Astoria është skarë praktike me dy rrota, e cila lehtësisht mund të lëvizet dhe ka opsionin për kontrollimin e temperaturës. Tashmë mund të shijoni ushqime të shijshme skare kudo, sepse mund ta merrni me vete. Është e përsosur për të pjekur biftekë, file pule, qebapa, perime, fruta deti dhe jo vetëm. Skara ka dorezat në të cilat mund t'i vendosni veglat për tiganisje, si dhe tabakë për grumbullimin e qymyrit, i cili pastrohet lehtë. Madhësia: 44cm.

Skarë qymyrguri Astoria
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Skara qymyrguri Astoria është skarë praktike me dy rrota, e cila lehtësisht mund të lëvizet dhe ka opsionin për kontrollimin e temperaturës. Tashmë mund të shijoni ushqime të shijshme skare kudo, sepse mund ta merrni me vete. Është e përsosur për të pjekur biftekë, file pule, qebapa, perime, fruta deti dhe jo vetëm. Skara ka dorezat në të cilat mund t'i vendosni veglat për tiganisje, si dhe tabakë për grumbullimin e qymyrit, i cili pastrohet lehtë. Madhësia: 44cm.

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni ushqime të shijshme skare

Ju ka marr malli për ushqime skare apo dreka pikniku? Me këtë skarë mund të shijoni drekë të shijshme në oborrin apo kopshtin tuaj. Kjo skarë është e përsosur për të pjekur biftekë, qebapa, pleskavica, file pule, perime, fruta deti dhe jo vetëm. Ka një diametër 44cm, pra mund të përgatisni ushqim të bollshëm për tërë familjen.

E lehtë dhe praktike

Skara ka dy rrota, përmes së cilave mund të bartet me lehtësi, kudo që shkoni. Po ashtu, dorezat e shportës mund të përdoren për t'i vendosur lugët apo veglat e ndryshme për tiganisje. Për më tepër, skara ka edhe një pjesë për grumbullimin e qymyrit, falë së cilës mund ta pastroni lehtë.

Cilësitë e skarës Astoria:

  • Ka dy rrota, falë të cilave lëvizet me lehtësi
  • Kanal prej çeliku inox, për kontrollimin e temperaturës
  • Tabaka për grumbullimin e qymyrit
  • Shportë e rrafshët për të vendsour përbërësit
  • Doreza për të vendosur veglat për tiganisje
  • Vrimat e poshtme për qarkullimin e ajrit
  • E përshatshme për t'u përdorur në kamping, plazh, oborr, kopsht etj.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!