Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Skarë elektrike Joy

Photo
Video
-38%

Ju pëlqejnë ushqimet e skarës, por shpesh nuk mund t’i shijoni për shkak të motit të ftohtë? Jo më! Skara elektrike Joy ju mundëson të shijoni ushqim skare apo të fërguar në çfarëdo kohe, nga rehatia e shtëpisë. Skara ka sipërfaqe me veshje jo-ngjitëse për fërgim dhe për grill, si dhe fuqi 2300W. Dimensionet 59.2 x 32.3 x 7 cm.

Skarë elektrike Joy

Çmimi i rregullt: 79,90 €


Çmimi special: 49,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 2-5 ditë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ju pëlqejnë ushqimet e skarës, por shpesh nuk mund t’i shijoni për shkak të motit të ftohtë? Jo më! Skara elektrike Joy ju mundëson të shijoni ushqim skare apo të fërguar në çfarëdo kohe, nga rehatia e shtëpisë. Skara ka sipërfaqe me veshje jo-ngjitëse për fërgim dhe për grill, si dhe fuqi 2300W. Dimensionet 59.2 x 32.3 x 7 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Për ushqime skare që ju shkrihen në gojë

Kjo skarë elektrike është ideale për ushqime mëngjesi, festash, drekë, apo ndonjë darkë të veçantë në fundjavë, sepse ju mundëson të përgatisni lloj-lloj ushqimesh. Ju mund të përgatisni ushqime grilli në çdo kohë e çdo rast, dhe skara mund të përdoret brenda edhe jashtë. Sipërfaqja jo-ngjitëse e skarës është e ndarë në dy pllaka dhe do të jetë gati në më pak se 1 minutë – për ju që nuk doni të humbisni kohë.

Skarë elektrike Joy

Skarë 2në1, me dy sipërfaqe për grill

E përshatshme për mëngjes, drekë dhe darkë, kjo skarë 2në1 është ideale për të gjitha llojet e ushqimeve të shijshme:

 • Sipërfaqja e rrafshët është e përsosur për të fërguar vezë në sy, omleta, karkaleca, pleskavicë, pallaqinka, petulla dhe jo vetëm.
 • Sipërfaqja për grill është e përsosur për të pjekur mishëra të ndryshme, sikurse bifetk, qebapa, perime, file peshku, file pule dhe jo vetëm.
Skarë elektrike Joy

Një skarë kompakte që i ka të gjitha

 • 1
  Skarë elektrike Joy

  Kontrollimi i temperaturës

  Ka termostat të rregullueshëm në shumë pozicionime, andaj ju mund të gatuani në temperaturë nga 80°C deri në 200°C.

 • 2
  Skarë elektrike Joy

  Për jashtë dhe brenda

  Kjo skarë elektrike, është praktike dhe kompakte, andaj mund të vendoset edhe në tavolinën e ngrënies. Meqë është pa tym, mund të përdoret edhe në terracë, kopshtin e kuzhinës – krejt çka ju duhet është la kyçni në energji elektrike.

 • 3
  Skarë elektrike Joy

  Veshje jo-ngjitëse

  Ka veshje cilësore, falë së cilës ushqimi nuk ngjitet apo ndahet gjatë gatimit, për dallim nga skarat e zakonshme. Pasi të keni kryer punë, prisni sa të ftohet pllaka, fshijeni me një leckë sipërfaqen dhe vendoseni në enëlarëse.

 • 4
  Skarë elektrike Joy

  Ngrohje e shpejtë dhe shpërndarje e barabartë e nxehtësisë

  Skara elektrike ka fuqi 2300W, ngrohet shpejt dhe e shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë. Termostati i rregullueshëm ju mundëson që në mënyrë manuale ta vendosni temperaturën e duhur në bazë të nevojave tuaja.

 • 5
  Skarë elektrike Joy

  S’ka më rrëmujë në kuzhinë

  Tabaku i dizajnuar në mënyrë special mban lëngjet, yndyrën dhe vajin. Në këtë mënyrë, ju kursen nga rrëmuja, teksa përgatisni fruta deti, perime, bifetek, vezë, pallaqinka, petulla dhe jo vetëm.

 • 6
  Skarë elektrike Joy

  Ruhet lehtë

  Kjo skarë elektrike është e lehtë dhe praktike. Nuk zë shumë vend, andaj është shumë e përshtatshme sidomos për personat që i pëlqejnë ushqimet e skarës dhe jetojnë në banesa më të vogla.

Shihni versionin e ri – Skarë elektrike Deluxe Noir

DShikoni skarën elektrike të avancuar Deluxe Noir, me termostat deri në 220°C dhe pllakë të ndashme e cila mund të lahet në enëlarëse. Shijoni ushqime të shijshme skare gjatë tërë vitit.

Më shumë

Përgatisni ushqimin e preferuar nga skara

Kurrë s’ka qenë më e lehtë të shijoni ushqime skare nga rehatia e shtëpisë. Zgjedhni përbërësit apo ushqimet e preferuara, kyçeni skarën dhe gatuani e shijoni shujta grilli plot shije!

 • Skarë elektrike Joy

  Mish

 • Skarë elektrike Joy

  Perime

 • Skarë elektrike Joy

  Vezë

 • DSkarë elektrike Joy

  Fruta deti

Specifikat Teknike
Dimenionet 59,2x32,3x7 cm
Material alumin, çelik

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.