Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Skarë & toster Joy

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Shijoni ushqim skare dhe sanduiçë apo tosta të shijshëm, duke përdorur një pajisje të vetme. Me skarën Joy, ju mund të piqni biftekë të shijshëm, suxhukë, qofte, virshlle, mish pule, perime dhe plot ushqime të tjera. Po ashtu, këtë pajisje mund ta përdorni edhe si toster, për të përgatitur sanduiçë të ngrohtë me përbërësit tuaj të preferuar.

Skarë & toster Joy
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Shijoni ushqim skare dhe sanduiçë apo tosta të shijshëm, duke përdorur një pajisje të vetme. Me skarën Joy, ju mund të piqni biftekë të shijshëm, suxhukë, qofte, virshlle, mish pule, perime dhe plot ushqime të tjera. Po ashtu, këtë pajisje mund ta përdorni edhe si toster, për të përgatitur sanduiçë të ngrohtë me përbërësit tuaj të preferuar.

Më shumë
Përshkrimi

Ushqime skare me më pak yndryë

Me dy elemente të fuqishme 2200W për ngrohje elektrike, kjo pajisje ju mundëson të gatuani bifektë të shijshëm, mish pule që ju shkrihet në gojë, suxhuk, qofte, virshlle, perime dhe plot ushqime të tjera, pa pasur nevojë t’i shtoni shumë vaj. Duke gatuar me më pak vaj, ju merrni më pak kalori dhe ushqeheni më shëndetshëm.

Pajisje 3në1

Kjo pajisje e fuqishme ka tri funskione:

  1. Skarë e mbyllur - për t’i pjekur mishërat apo perimet në të dyjat anët përnjëherë.
  2. Skarë e hapur - mund t’i rrafshoni të dy anët e skarës për më shumë hapësirë dhe të përgatisni ushqime të shijshme.
  3. Toster - Mbushni fetat e bukës me përbërësit e preferuar dhe futeni në toster - shumë shpejtë do të keni gati një tost apo sanduiç të ngrohtë e të shijshëm.

Shijoni ushqime skare pa tym dhe pa zjarr

Përdoreni skarën e hapur ose të mbyllur për t’i shijuar ushqimet sikur të ishin përgatitur në një skarë tradicionale - por këtë herë pa përdorur zjarr dhe pa tym. Tashmë nuk keni nevojë ta prisni një ditë me diell për të përgatitur ushqime skare, por mund t’i gatuani kudo dhe kurdo, falë skarës elektrike Joy. 

Sanduiçë skare - të thekur dhe të shijshëm

Përgatitja e sanduiçëve të shijshëm kurrë s’ka qenë më e lehtë. Duke i thekur në skarën elektrike, ju do t’i jepni një shije të mrekullueshme sanduiçëve të zakonshëm. Vetëm mbushni fetat e bukës me përbërësit e preferuar, thekeni sipas dëshirës dhe shijojeni një sanduiç të përsosur.

E lehtë për t’u përdorur, e lehtë për t’u pastruar

Kjo pajisje mund të përdoret lehtë, duke shtypur butonin për kontrollimin e temperaturës. Po ashtu, pastrohet pa mundim, sepse të dy pllakat e skarës kanë veshje cilësore dhe rezistente ndaj ngjitjes së ushqimit.

S’ka nevojë ta ndizni furrën ose pllakat

Kurseni kohë, para dhe energji gjatë përgatitjes së shujtave - nuk keni nevojë ta ndizni një furrë të tërë për të gatuar. Vetëm zgjedhni ushqimet që doni t’i piqni apo përbërësit për sanduiçin e preferuar, dhe në disa minuta do të keni gati një shujtë të shijshme dhe më pak të yndryshme.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!