Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

Set për përzierje Brava

Photo
Video

Ky set 5 pjesësh është i nevojshëm për çdo kuzhinë. Seti ka 2 enë për përzierje, 2 kullesa dhe një shtrydhës agrumesh, të cilat do t'ju hyjnë në punë për detyra të ndryshme në kuzhinë. Për më tepër, mund në palosen brenda njëra tjetrës dhe ju kursejnë hapësirë në kuzhinë, kur nuk janë në përdorim. Kanë dizajn ergonomik, që e bën më të lehtë përdorimin e tyre.

Set për përzierje Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ky set 5 pjesësh është i nevojshëm për çdo kuzhinë. Seti ka 2 enë për përzierje, 2 kullesa dhe një shtrydhës agrumesh, të cilat do t'ju hyjnë në punë për detyra të ndryshme në kuzhinë. Për më tepër, mund në palosen brenda njëra tjetrës dhe ju kursejnë hapësirë në kuzhinë, kur nuk janë në përdorim. Kanë dizajn ergonomik, që e bën më të lehtë përdorimin e tyre.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni një shujtë të shijme me këtë set praktik 5 pjesësh

A keni një kuzhinë të vogël, në të cilën ju grumbullohen çdo ditë aksesorë të vegjël gatimi? Nëse ju pengon kjo rrëmujë, atëherë ky është seti i duhur për ju. Seti 5 pjesësh ka aksesorë të vegjël, por praktikë, të cilët mund t'i përdorni për përzierje të burmit, kremit, përgatitje të sallatës, kullim, për të shtrydhur agrume dhe jo vetëm. Dizajni i veçantë ju mundëson që t'i palosni brenda njëri-tjetrit kur nuk janë në përdorim, andaj në kuzhinën tuaj do të ketë më pak rrëmujë.

Set për përzierje Brava

5 aksesorët më të përdorur në çdo kuzhinë

Seti Brava përmban 5 aksesorët më të përdorur në çdo kuzhinë, për detyra të përditshme gatimi. Për një limonadë të freskët dhe një omletë të shijshme në mëngjes, pasta në drekë apo një sallatë të freskët për darkë - ky set është i dobishëm për të çdo gatim tuajin:

 • ena e madhe për përzierje (4.15l) me bazë jo-rrëshqitëse dhe doreza praktike, ideale për të përgatitur sallata, për të përzier brum apo qull për pallaqinka;
 • ena e vogël për përzierje (850ml) me bazë jo-rrëshqitëse dhe doreza praktike, ideale për të përgatitur vezët për omleta, ushqim për bebe, salca dhe jo vetëm;
 • kullesa e vogël, ideale për të kulluar frutat, perimet apo për të situr miellin;
 • kullesa e madhe, ideale për të kulluar dhe larë perimet me gjethe apo frutat e malit nën ujë të rrjedhshëm, po ashtu mund t'i kulloni edhe pastat e ziera;
 • shtrydhësja për agrume, ideale për lëng të freskët portokalli apo limoni në disa sekonda.
 • Ena e madhe për përzierje

  Ena e madhe për përzierje

 • Kullesa e madhe

  Kullesa e madhe

 • Ena e vogël për përzierje

  Ena e vogël për përzierje

 • Kullesa e vogël

  Kullesa e vogël

 • Shtrydhësja e agrumeve

  Shtrydhësja e agrumeve

Ergonomike dhe e qëndrueshme

Seti 5 pjesësh Brava është shumë praktik, i lehtë për t'u përdorur dhe për t'u ruajtur. Enët janë punuar nga najloni & PP, pa BPA dhe janë të sigurta për ushqim. Për shkak të materialeve të forta dhe të qëndrueshme, ky set do t'ju shërbejë për vite me radhe dhe enët nuk dëmtohen nëse bien në tokë. Pasi të keni kryer punë me gatim, mund t'i lani me dorë api edhe në enëlarëse.

Set për përzierje Brava

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.