Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit

Photo
Video
-20%

Nuk keni ujë të ngrohtë në shtëpi, si pasojë e rrethanave të ndryshme! Rubineti elektrik për ngrohjen e ujit Delimano siguron ngrohjen e ujit deri në 60 ° menjëherë - duke kursyer kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë për instalime. Zgjidhja e duhur për shtëpitë e pushimit, garazhdin apo kuzhinën e kopshtit tuaj.

 • Ujë i ngrohtë 60°C në pak sekonda
 • 2 Litra ujë në Minutë
 • Uji i ngrohtë menjeherë thjeshtë duke lëvizur dorezën e rubinetit
 • Punon dhe ngjan tamam si një çezëm normale
 • Nuk harxhon energji kur përdoret me ujë të ftohtë
 • Kurseni ujin, kohën dhe energji
 • E lehtë në peshë, praktike dhe funksionale
 • E lehtë për tu montuar dhe çmontuar.
Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 39,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 2-5 ditë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Nuk keni ujë të ngrohtë në shtëpi, si pasojë e rrethanave të ndryshme! Rubineti elektrik për ngrohjen e ujit Delimano siguron ngrohjen e ujit deri në 60 ° menjëherë - duke kursyer kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë për instalime. Zgjidhja e duhur për shtëpitë e pushimit, garazhdin apo kuzhinën e kopshtit tuaj.

 • Ujë i ngrohtë 60°C në pak sekonda
 • 2 Litra ujë në Minutë
 • Uji i ngrohtë menjeherë thjeshtë duke lëvizur dorezën e rubinetit
 • Punon dhe ngjan tamam si një çezëm normale
 • Nuk harxhon energji kur përdoret me ujë të ftohtë
 • Kurseni ujin, kohën dhe energji
 • E lehtë në peshë, praktike dhe funksionale
 • E lehtë për tu montuar dhe çmontuar.
Më shumë
Përshkrimi

Merrni ujë të ngrohtë nga çezma në çdo moment në vetëm pak sekonda

Nuk keni ujë të ngrohtë dhe keni probleme me linjën e ujit? Ju duhet ujë i ngrohtë në shtëpinë tuaj të pushimit apo në garazhdin tuaj por nuk keni instalime për ujin e ngrohtë? Përfitoni rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit nga Delimano, i cili bën të mundur ngrohjen e ujit menjëherë në çdo moment që ju nevojitet!

Thjeshtë montojeni në lavaman, vendoseni në prizë dhe uji do të fillojë të ngrohet menjëherë!

Uji i ngrohtë nga çezma në vetëm pak sekonda

Rubineti Delimano do të ngrohë ujin në pak sekonda dhe ju mund të përdorni ujë të ngohtë pa ndërprerje.

Mënyrë e thjeshtë dhe e zgjuar për ambjente në të cilat nuk ka instalime për ujë të ngrohtë!

Ujë i nxehtë deri në 60 gradë

Me rubinetin nga Delimano uji do të ngrohet menjëherë deri në 60° thjeshtë duke lëvizur dorezën e rubinetit. Drita e kuqe do t'ju informojë që uji është i ngrohtë dhe ju mund të vazhdoni punën.

Nëse ju duhet uji i ftohtë thjeshtë rrotulloni dorezën në anën blu.

E lehtë dhe praktike për tu përdorur.

Pastërti dhe higjenë në çdo kohë

Nëse ju do të ngrohni uji nëpërmjet bolierit, uji do të qëndrojë në bolier për një kohë të gjatë. Me rubinetin elektrik Delimano uji do të qëndrojë i freskët dhe ju mund ta përdorni për çaj, supë apo kafe.

Përdoreni në kuzhinë, banjo, garazh, kopsht...

Me rubinetin elektrik nga Delimano, ju do të keni ujë të ngrohtë në pak sekonda.

 • Montojeni në kuzhinën tuaj dhe merrni ujë të ngrohtë për supë, kafe, çaj më shpejt dhe duke kursyer.
 • Montojeni në garazhdin apo vëndin tuaj të punës dhe pastroni duart me ujë të ngrohtë.
 • Montojeni në ambientet e jashtme dhe përfitoni avantazhin e ujit të ngohtë kudo që ju ndodheni.

Me rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit Delimano  ju do të kurseni kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë të përdorni sistemin qëndror për ngrohjen e ujit.

Ajo që ju nevojitet është një çelës hidraulik dhe një prizë.

 Une jam një nenë e re moderne dhe jam gjithmonë e prirur për të provuar gjëra të reja. Por më parë kisha një sfide nuk mund të përballesha me mungesën e ujit të ngrohtë në shtëpi. Gjatë verës ne shkojmë shpesh në shtëpinë e pushimit dhe atje kisha të njëjtin problem!

Po mendoja të blija dy ngrohëse për ujin - një për në shtëpi dhe një për në shtëpinë e pushimit. Por bashkëshorti im më shpëtoi - ai porositi rubinetin elektrik për ngrohjen e uji Delimano. Është shumë e lehtë për tu montuar dhe çmontuar dhe ne e marrim me vete në makinë!
 

Dhe e fundit por jo më pak e rëndësishme - Ky rubinet ka dizajn elegant që përshtatet me çdo kuzhinë

Dizajn elegant, stil i rrumbullakët me plastikë të bardhë dhe metal, do ti shtojnë elegancën kuzhinës tuaj. Gjithashtu ky rubinet është shumë praktik edhe në përdorimin dhe mund të lëvizë majtas djathtas mbi lavaman.

Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit të çezmës

Kurseni ujin, kohën dhe energjinë me rubinetin elektrik nga Delimano - pa humbur ujin nëpërmjet tubave. Rubineti elektrik është i pakrahasueshëm dhe i domosdoshëm në çdo kuzhinë apo në çdo ambient tjetër të shtëpisë ku uji i ngrohtë është i nevojshëm.

Sistem automatik për kontrollin e nxehtësisë

Një sistem plotësisht i automatizuar dhe i kontrolluar me karakteristikën e veçantë me rezistencë në formë spirale. Shumë e lehtë për tu montuar dhe shumë e sigurtë.

Një mënyrë praktike dhe e thjeshtë për të kursyer kohë, energji dhe ujë

 • Kurseni ujë

  Ndryshe nga boilerët të cilët bëjnë të mundur ngrohjen e ujit dhe harxhojnë një sasi të konsiderueshme uji që përcillet nga rubineti e deri tek çezma, me rubinetin për ngrohjen e ujit Delimano uji do të ngrohet në mënyrë të menjëherëshme sapo ju të hapni rubinetin dhe në këtë mënyrë do të kurseni ujin dhe energjinë.

 • Kurseni energji

  Rubineti për ngohjen e ujit Delimano falë karakteristikave të veçanta do të bëjë të mundur ngohjen e ujit dhe në këtë mënyrë ju nuk do të humbisni kohë dhe energji.

 • Kurseni Kohë

  Uji do të ngrohet për pak sekonda dhe në këtë mënyrë ju do të kurseni kohë. Nuk ju duhet më të prisni gjatë që të nxehet uji.

Rekomandohet për:

 • Për personat të cilët banojnë në pallat dhe nuk kanë sistem për ujin e ngrohtë
 • Për momente kur nuk keni ujë të ngrohtë apo keni probleme me ujin e ngrohtë
 • Perfekte për shtëpitë e pushimit, apo rulotat
 • Për personat të cilët duan të gatuajnë në kopësht

Informata teknike

 • Materiali: Plastik, metal
 • Voltazhi: 220-240V/50Hz
 • Presioni i punes:  0.4 – 6 bars ose 0.04 – 0.6 Mpa
 • Mbrojtja nga lageshtia/gradacioni i rezistences se ujit: IPX4
 • Filetot : HYRJE ½ “, dalje M20X1
 • Presioni i ujit 8kg – 0 Mpa gjate punes
 • Fuqia: 3KW
 • Sasia e ujit të ngrohtë 1.5-2 Litra/në minutë
 • Pesha: 772 g
 • Kabëll: 1 m
 • Rubineti fiket automatikisht dhe nuk është e nevojshme të hiqet nga priza
Specifikat Teknike
Fuqia 3kW
Material ABS, çelik inox, PP, të tjera
Pesha 1 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

4

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ajtene

www.delimano-ks.com

Mereni ja vlen !
Ja vlen me e ble ,nuk po bej reklama se jam lodh prej reklamave por metevertet e mir .

1 Produkte

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.