Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Nuk keni ujë të ngrohtë në shtëpi, si pasojë e rrethanave të ndryshme? Rubineti elektrik për ngrohjen e ujit Delimano ju siguron ngrohjen e ujit deri në 60 ° menjëherë - duke kursyer kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë për instalime. Zgjidhja e duhur për kuzhinëa apo shtëpitë pushimore.

 • Ujë i ngrohtë 60°C në pak sekonda
 • 2 Litra ujë në Minutë
 • Uji i ngrohtë menjeherë thjeshtë duke lëvizur dorezën e rubinetit
 • Punon dhe ngjan tamam si një çezëm normale
 • Nuk harxhon energji kur përdoret me ujë të ftohtë
 • Kurseni ujin, kohën dhe energji
 • E lehtë në peshë, praktike dhe funksionale
 • E lehtë për t'u montuar dhe çmontuar.
Zbritje maksimale në javën e Delimano-s
Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Nuk keni ujë të ngrohtë në shtëpi, si pasojë e rrethanave të ndryshme? Rubineti elektrik për ngrohjen e ujit Delimano ju siguron ngrohjen e ujit deri në 60 ° menjëherë - duke kursyer kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë për instalime. Zgjidhja e duhur për kuzhinëa apo shtëpitë pushimore.

 • Ujë i ngrohtë 60°C në pak sekonda
 • 2 Litra ujë në Minutë
 • Uji i ngrohtë menjeherë thjeshtë duke lëvizur dorezën e rubinetit
 • Punon dhe ngjan tamam si një çezëm normale
 • Nuk harxhon energji kur përdoret me ujë të ftohtë
 • Kurseni ujin, kohën dhe energji
 • E lehtë në peshë, praktike dhe funksionale
 • E lehtë për t'u montuar dhe çmontuar.
Më shumë
Përshkrimi

Merrni ujë të ngrohtë nga çezma në çdo moment - në vetëm pak sekonda

Nuk keni ujë të ngrohtë dhe keni probleme me linjën e ujit? Ju duhet ujë i ngrohtë në kuzhinë, por nuk keni instalime për ujin e ngrohtë? Përdoreni rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit nga Delimano, i cili bën të mundur ngrohjen e ujit menjëherë në çdo moment që ju nevojitet!

Thjesht montojeni në lavaman, vendoseni në prizë dhe uji do të fillojë të ngrohet menjëherë!

Uji i ngrohtë nga çezma në vetëm pak sekonda

Rubineti Delimano do të ngrohë ujin në pak sekonda dhe ju mund të përdorni ujë të ngohtë pa ndërprerje.

Mënyrë e thjeshtë dhe e zgjuar për ambiente në të cilat nuk ka instalime për ujë të ngrohtë!

Ujë i nxehtë deri në 60 gradë

Me rubinetin nga Delimano uji do të ngrohet menjëherë deri në 60° - thjeshtë duke lëvizur dorezën e rubinetit. Drita e kuqe do t'ju informojë që uji është i ngrohtë dhe ju mund të vazhdoni punën.

Nëse ju duhet uji i ftohtë thjeshtë rrotulloni dorezën në anën me shenjë të kaltër

I lehtë dhe praktik për t'u përdorur.

Pastërti dhe higjenë në çdo kohë

Nëse ju do të ngrohni uji nëpërmjet bolierit, uji do të qëndrojë në bolier për një kohë të gjatë. Me rubinetin elektrik Delimano uji do të qëndrojë i freskët dhe ju mund ta përdorni për çaj, supë apo kafe.

Përdoreni në kuzhinën e shtëpisë, banjo, shtëpi pushimore

Me rubinetin elektrik nga Delimano, ju do të keni ujë të ngrohtë në pak sekonda!

 • Montojeni në kuzhinën tuaj dhe merrni ujë të ngrohtë për supë, kafe, çaj më shpejt dhe duke kursyer energji.
 • Montojeni në shtëpinë pushimore apo dhe pastroni duart me ujë të ngrohtë.
 • Montojeni në kuzhinën e zyrës dhe përdorni ujë të ngrohtë kurdo që ju nevojitet.

Me rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit, ju do të kurseni kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë të përdorni sistemin qëndror për ngrohjen e ujit.

Ajo që ju nevojitet është një çelës hidraulik dhe një prizë.

 Une jam një nenë e re moderne dhe jam gjithmonë e prirur për të provuar gjëra të reja. Por më parë kisha një sfide nuk mund të përballesha me mungesën e ujit të ngrohtë në shtëpi. Gjatë verës ne shkojmë shpesh në shtëpinë e pushimit dhe atje kisha të njëjtin problem!

Po mendoja të blija dy ngrohëse për ujin - një për në shtëpi dhe një për në shtëpinë e pushimit. Por bashkëshorti im më shpëtoi - ai porositi rubinetin elektrik për ngrohjen e uji Delimano. Është shumë e lehtë për t'u montuar dhe çmontuar dhe ne e marrim me vete në makinë!
 

Dhe e fundit por jo më pak e rëndësishme - Ky rubinet ka dizajn elegant që përshtatet me çdo kuzhinë

Dizajn elegant, stil i rrumbullakët me plastikë të bardhë dhe metal, do t'i shtojnë elegancë kuzhinës tuaj. Gjithashtu ky rubinet është shumë praktik edhe në përdorim, dhe mund të lëvizë majtas - djathtas mbi lavaman.

Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit të çezmës

Kurseni ujin, kohën dhe energjinë me rubinetin elektrik nga Delimano - pa humbur ujin nëpërmjet tubave. Rubineti elektrik është i pakrahasueshëm dhe i domosdoshëm në çdo kuzhinë apo në çdo ambient tjetër të shtëpisë ku uji i ngrohtë është i nevojshëm.

Sistem automatik për kontrollin e nxehtësisë

Një sistem plotësisht i automatizuar dhe i kontrolluar me karakteristikën e veçantë me rezistencë në formë spirale. Shumë i lehtë për t'u montuar dhe shumë i sigurtë.

Një mënyrë praktike dhe e thjeshtë për të kursyer kohë, energji dhe ujë

 • Kurseni ujë

  Ndryshe nga boilerët të cilët bëjnë të mundur ngrohjen e ujit dhe harxhojnë një sasi të konsiderueshme uji që përcillet nga rubineti e deri tek çezma, me rubinetin për ngrohjen e ujit Delimano uji do të ngrohet në mënyrë të shpejt - sapo ju të hapni rubinetin dhe në këtë mënyrë do të kurseni ujin dhe energjinë.

 • Kurseni energji

  Rubineti për ngohjen e ujit Delimano falë karakteristikave të veçanta do të bëjë të mundur ngohjen e ujit dhe në këtë mënyrë ju nuk do të humbisni kohë dhe energji.

 • Kurseni kohë

  Uji do të ngrohet për pak sekonda dhe në këtë mënyrë ju do të kurseni kohë. Nuk ju duhet më të prisni gjatë që të nxehet uji.

Rekomandohet për:

 • Për personat të cilët banojnë në banesa dhe nuk kanë sistem për ujin e ngrohtë
 • Për momente kur nuk keni ujë të ngrohtë apo keni probleme me ujin e ngrohtë
 • Perfekte për shtëpitë e pushimit
 • Për kuzhinën në zyre

Informata teknike

 • Materiali: Plastik, metal
 • Voltazhi: 220-240V/50Hz
 • Presioni i punes:  0.4 – 6 bars ose 0.04 – 0.6 Mpa
 • Mbrojtja nga lageshtia/gradacioni i rezistences se ujit: IPX4
 • Filetot : HYRJE ½ “, dalje M20X1
 • Presioni i ujit 8kg – 0 Mpa gjate punes
 • Fuqia: 3KW
 • Sasia e ujit të ngrohtë 1.5-2 Litra/në minutë
 • Pesha: 772 g
 • Kabëll: 1 m
 • Rubineti fiket automatikisht dhe nuk është e nevojshme të hiqet nga priza
Informata shtesë

Udhëzime shtesë para përdorimit:

 • Vëmendje: Kjo pajisje është krijuar për përdorim shtëpiak (brenda) dhe ngrohje të ujit vetëm në vende ku nuk rrezik të ngrirjes së temperaturave dhe larg objekteve të ndezshme (të paktën 0,4m). Mos e përdorni në ambiente të jashtme.
 • Sigurohuni që të jetë i lidhur në mënyrë të saktë dhe të sigurtë si përdorues i vetëm i furnizimit me ujë të vazhdueshëm / të qëndrueshëm dhe burimit të energjisë bazë.
 • Gjithmonë lëreni dorezën në pozicion të mbyllur pas përdorimit dhe shkyçeni pajisjen nga furnizimi me energji elektrike, nëse nuk do ta përdorni më shumë se një ditë.
 • Ju lutem lexoni tërë udhëzimet më të detajuara në manualin e përdorimit dhe broshurat të cilat përfshihen në paketimin e produktit.

Nëse përsëri keni paqartësi, ju lutem telefononi Departamentin tonë për Kujdes ndaj Kosnumatorit në: 038 660 308

Specifikat Teknike
Fuqia 3kW
Material ABS, çelik inox, PP, të tjera
Pesha 1 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 2 Vlerësim(e)

4,5

2 vlerësime

2 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Florim

www.delimano-ks.com

Veproni mencur, ja vlen!
Mos mendoni dy here per kete rubinet sepse ja vlen! punon shume mire shpejt dhe shume kualitet, shume i knaqur personalisht me kete produkt ju rekomandoj qe ta keni edhe ju ne shtepin tuaj.

Ajtene

www.delimano-ks.com

Mereni ja vlen !
Ja vlen me e ble ,nuk po bej reklama se jam lodh prej reklamave por metevertet e mir .

2 Produkte

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.