Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

VERË ME ÇMIME T’SHKRIME – DERI NË -70%

VERË ME ÇMIME T’SHKRIME – Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira verore!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira verore!

 
 
[banner_timer]
 

Robot kuzhine

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Roboti i kuzhinës është një pajisje thelbësore për çdo kuzhinë. Ka performancë të shkëlqyeshme dhe është bërë nga materiale cilësore të qëndrueshme. Motori i fuqishëm 1000W, nivelet me 6 shpejtësi me funksionin PULSE do të menaxhojnë çdo detyrë dhe me kapakun mbrojtës kundrejt spërkatjes, do t'ju ndihmojë të mbani kuzhinën tuaj të pastër. Vjen me 4 shtojca themelore dhe enën prej çeliku inox 4,5L

Robot kuzhine
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Roboti i kuzhinës është një pajisje thelbësore për çdo kuzhinë. Ka performancë të shkëlqyeshme dhe është bërë nga materiale cilësore të qëndrueshme. Motori i fuqishëm 1000W, nivelet me 6 shpejtësi me funksionin PULSE do të menaxhojnë çdo detyrë dhe me kapakun mbrojtës kundrejt spërkatjes, do t'ju ndihmojë të mbani kuzhinën tuaj të pastër. Vjen me 4 shtojca themelore dhe enën prej çeliku inox 4,5L

Më shumë
Përshkrimi

Çdo kuzhinë duhet të ketë një robot kuzhine

Roboti i kuzhinës Delimano në ngjyrë të kuqe është një pajisje esenciale për përgatitjen e recetave të ndryshme. Shndërron përgatitjen në argëtim, e kështu ju do të keni më shumë kohë të lirë. Me një motorr të fuqishëm 1000W shndërron përbërësit në brumë të përsosur për bukë ose pica, përgatit kremin ideal për tortë dhe shumë më tepër se kaq.

Delimano Kitchen Robot

Roboti i kuzhinës Delimano vjen me 4 aksesorë për:

 • përzierjen e brumit të trashë
 • për rrahjen e brumit për ëmbëlsira
 • për tundjen e vezëve
 • për mbrojtje ka kapakun mbrojtës që kuzhina juaj të qëndroj e pastër.
 • Delimano Kitchen Robot

  Për brumë

 • Delimano Kitchen Robot

  Për rrahjen e vezëve

 • Delimano Kitchen Robot

  Për brumin e ëmbëlsirave

 • Delimano Kitchen Robot

  Kapak mbrojtës që nuk lejon spërkatjen

Praktik dhe i lehtë në përdorim

Roboti i kuzhinës Delimano funksionon thjesht me një buton i cili ka 6 opsione shpejtësie + butonin PULSE për shpejtësi maksimale. Falë teknologjisë inovative e cila bën të mundur lëvizjen e dhëmbëzorëve në formë planetare siguron që rrahësja të arrijë në çdo milimetër të enës, duke mos lënë asnjë përbërës të papërzier. Pavarësisht madhësisë, ajo është e përshtatshme edhe për kuzhinat e vogla, gjithashtu ka një enë prej çeliku inox me kapacitet 4,5l.

 • Delimano Kitchen Robot

  Buton me 6 - nivele dhe funksion pulse për shpejtësi maksimale

 • Delimano Kitchen Robot

  Disqe që lëvizin në formë planetare

 • Delimano Kitchen Robot

  Kapak mbrojtës që nuk lejon spërkatjen

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.