Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothie rigjenerues i gjelber recete nga Nutribullet

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
1 Gotë Spinaq 1 Brokoli të madh 1 Banane e pjekur mirë ½ Gote Mango, e ngrirë 1 Lugë çaji Lëng Limoni 1 Lugë Fara Kërpi 1 Gotë Lëng Kokosi ½ Gote Ujë
Përgatitja:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda.

Author :