Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothie Recete me Karrota nga Nutribullet

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
1 Karrotë Mesatare ½ Gote Ananas ½ Gote Mango 1 Grusht Lakër Jeshile 1 Gotë Yogurt 1 ½ Gote Lëng Kokosi
Përgatitja:
Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda. KËS HILLA:Kosi i shton pijes suaj proteina dhe e bën atë më kremoze, një mëngjes perfekt!

Author : K.Z