Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothie recete me Banane Dhe Boronice nga Nutribullet

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
1 Grusht Spinaq 1 Banane e pjekur mirë 1 Hurmë Arabie 1 Lugë Fara Chia 1 Lugë Tërshërë ½ Gote Boronica të ngrira ¼ Gote Bajame Qumësht Bajameje deri në nivelin maksimal
Përgatitja:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda.

Author : K.Z