Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothie për përforcimin e kujtesës

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:

- 2 lugë boronicë e ngrirë

- 1 lugë arrash të copëtuara

- 1 lugë me fara lini

- Gjysmë gote lëng portokalli natyral

- Gjysmë gotë lëng bajamesh

- Tre kube me akull

Përgatitja:

Te gjithë këtë mase e hedhim në gotën e Nutribullet dhe i ekstraktojmë.

Author : K.Z