Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothie për humor të mirë

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:

- 10 bajame

- Dy karota

- Një dardhë

- Gjysmë kërcelli selino

Përgatitja:

Te gjithë këtë mase e hedhim në gotën e Nutribullet dhe i ekstraktojmë.

Author : K.Z