Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothie për fëmijët

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:

- Një lugë kakao e hidhur pluhur

- Katër gjethe mente

- Një pjeshke pa push

- Tre kajsi

Përgatitja:

Të gjithë këtë masë e hedhim në gotën e Nutribullet dhe i ekstraktojmë. Kakaoja hidhet më pas direkt ne gotën me pije.

Author : K.Z