Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothie për dhimbje barku

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:

- 2 kiwi

- Një gotë me suko portokalli natyral

- Një lugë kanellë pluhur

Përgatitja:

Të gjithë këtë masë e hedhim në goten e Nutribullet dhe i ekstraktojmë.

Author : K.Z