Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothie Mengjesi Jeshil Receta nga Nutribullet

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
½ Gote Spinaq ½ Mollë 1 Kivi ¼ Gote Yogurt 1 Banane 10 Kokrra Rrush 1 Copë Kastravec ½ Kërcelli Selino ½ Gote Lakër Jeshile
Përgatitja:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda. KËSHILLA: Fëmijët do ta dashurojnë sepse është i ëmbël dhe i shijshëm. Emërtojeni pija e Shrekut dhe fëmijët tuaj do ta gllabërojnë!

Author : K.Z