Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothie me vanile nga Nutribullet

Koha e pregatitjes : 20 minuta ose më pak
Koha totale : 20 minuta ose më pak
Përbërësit:
1 Banane ½ Gote Tofu ½ Luge Gjalpë Bajameje Pak Ekstrakt Vanilje 1 Gotë Qumësht Bajameje
Pergaditje:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda.

Author : K.Z