Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothie kundër stresit

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:

- Gjysmë avokadoje

- Një lugë manaferra

- Gjysmë banane

- Pesë luleshtrydhe

- Dy lugë kos grek

- Gjysmë gote lëng portokalli natyral

Përgatitja:

Të gjithë këtë mase e hedhim në gotën e Nutribullet dhe i ekstraktojmë.

Author : K.Z