Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothie kundër ankthit

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:

- 100 gram luleshtrydhe

- Një lugë me fara kie

- Një të tretën e një gote me lëng soje

- Një banane

- Një portokall

- Një centimetër xhenxhefil

Përgatitja:

Të gjithë këtë masë e hedhim në gotën e Nutribullet dhe i ekstraktojmë.

Author : K.Z