Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothie Dardh dhe Vanillje Receta nga Nutribullet

Koha e pregatitjes : 20 minuta ose më pak
Koha totale : 20 minuta ose më pak
Përbërësit:
1 Grusht Spinaq 1 Dardhë ¼ Gote Tërshërë 1 Lugë Gjalpë Bajameje ½ Luge çaji Ekstrakt Vanilje ½ Luge çaji Kanellë 1 ½ Gote Qumësht Bajameje
Pergaditje:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda.

Author : K.Z