Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shije Tropikale

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 2 filxhan me perime te pranveres
  • 1 avokado
  • 1/2 filxhan leng limon
  • 1 filxhan mango
  • 1 filxhan papaja
  • 1/4 filxhan me fara kungulli
Përgatitja:

Vendosim te gjithe perberesit ne goten e madhe te Nutribullet dhe shtojme pak uje. Presim disa sekonda dhe me pas e servirim ne gota te vogla.

Author : K.Z