Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Recetë nga Nutribullet - Smoothie për mëngjes me tërshërë

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
1 Gotë Luleshtrydhe 1 Banane ¼ Gote Tërshërë ½ Gote Kos ¼ Gote Ujë 1 Lugë çaji Mjaltë
Përgatitja:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe p . ërzihini për 30 sekonda. Luleshtrydhet e ngrira i japin një shije të freskët pijes suaj dhe tërshërët janë të njohura për fibrat e shëndetshme. Perfekte për mëngjeset e shpejta.

Author :