Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Recetë nga Nutribullet - Smoothie me spinaq dhe banane

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
1 Gotë Spinaq 1 Banane ¼ Avokado 4 Mango të prera (të ngrira) 2 Lugë Lëng Limoni Jeshil 1 Lugë çaji Mjaltë ¼ Gote Copa Kokosi 1 ½ Gote Lëng Kokosi
Përgatitja:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda. KËS HILLA: Plot të mira shëndetësore nga ky lëng i shijshëm (kalcium dhe folate për shëndetin e grave, fantastike për nivelin e kolesterolit, e pasur në acide yndyrore omega të shëndetshme për zemrën) argëtohuni me mëngjesin tuaj të personalizuar.

Author : K.Z