Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Recetë nga Nutribullet - Smoothie me mentë

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
Grusht Spinaq 1 Banane ¼ Avokado 4 Lugë Nenexhik ½ Gote Yogurt 1 Gotë Qumesht Bajameje
Përgatitja:
Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda. KËSHILLA: Ja vlen një mëngjes i tillë! Kjo përzierje është e mbushur me fruta e perime që gjenden në çdo stinë të vitit.

Author : K.Z