Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Recetë nga Nutribullet - Smoothie me mango dhe dredhëza

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
½ Gote Mango (e ngrirë) ½ Gote Luleshtrydhe (të ngrira) ½ Gote Mjedër (të ngrira) 1 Lugë Manë Goji (Manë Kineze) 1 ½ Gote Qumësht Bajameje
Pergaditje:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda.

Author : K.Z