Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Recetë nga Nutribullet - Smoothie me kokos dhe dredhëza

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
1 Grusht Spinaq 5 Luleshtrydhe ½ Banane 1 Lugë çaji Vaj Kokosi 1 Spërkatje Kanellë Lëng Kokosi deri në nivelin maksimal
Përgatitja:
Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda. KËSHILLA: Mund të shtoni çdo përbërës që mund të keni në shtëpi ose mund ta zëvendësoni bananen me ananasin për një shije tropikale!

Author : K.Z