Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Recetë nga Nutribullet - Smoothie me kajsi dhe dredhëza

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
1 Gotë Luleshtrydhe 2 Kajsi të qëruara dhe të prera 1 Banane ¼ Gote Yogurt ¼ Gote Lëng Portokalli ¼ Gote Ujë
Përgatitja:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda.

Author : K.Z