Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Recetë nga Nutribullet - Smoothie me kafe dhe banane

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
1 Grusht Spinaq 1 Banane e vogël 2 Lugë Yogurt ½ Filxhani Kafe e ftohur ¼ Luge çaji Kanellë 1 ½ Gote Qumësht Bajameje
Përgatitja:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda.

Është treguar se kafeja ndihmon në përmirësimin e shëndetit, përfshirë këtu dhe uljen e rrezikut ndaj tipit 2 të diabetit dhe problemeve mendore, por konsumimi në sasi të mëdha mund të jetë i dëmshëm për shëndetin! Nëse jeni i varur ndaj kafesë mundohuni të përgatisni këtë recetë e cila përmban një sasi të vogël kafeje me ushqime të shëndetshme dhe natyrale.

Author : K.Z