Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Recetë nga Nutribullet - Smoothie me Dredhëza dhe Arra Indiane

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
½ Banane 1 Gotë Luleshtrydhe ¼ Gote Cashews ¼ Gote Copa Kokosi 3 Gjethe Nenexhik 1 ½ Gote Qumësht Bajameje
Përgatitja:

Shpesh herë ne këmbëngulim që recetat të përmbajnë gjithmonë perime dhe sidomos gjethe jeshile, por kjo recetë krijon një balancë perfekte sepse kokosit dhe kasjus përmbajnë lëndë ushqyese shumë të nevojshme për zemrën. Nenexhiku është një nga antioksidantët më të njohur, që ndihmon në përmirësimin e sistemit imunitar dhe siguron një shëndet të mirë!Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda. KËSHILLA: Ju mungojnë zarzavatet? Shtoni një ose dy grushte spinaq ose lakër jeshile për një mëngjes fantastik.

Author : K.Z