Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Recetë nga Nutribullet - Smoothie me çokollatë dhe dredhëza

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
Pergaditje:

Kjo recetë jo vetëm që ju jep një dozë të shëndetshme me antioksidant dhe vitamina, por edhe proteina për ta filluar mbarë ditën! Kjo pije është ajo çka i nevojitet zemrës suaj. Smoothier ecete teper e shijshme e dekoruar me dredhza sjellur per ju ne shqip nga Nutribullet. Ju befte mire

Author : K.Z