Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Recetë nga Nutribullet - Smoothie me boronica dhe tërsherë

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
1 Gotë Spinaq ½ Molle ½ Gote Boronica të ngrira ½ Gote Tërshërë 1 Lugë Gjalpë Bajameje 1 Lugë Fara Kërpi ¼ Luge çaji Kanellë 1 ½ Gote Qumësht
Përgatitja:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzini për 30 sekonda.

Author : K.Z