Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Recetë nga Nutribullet - Smoothie me banane dhe mjedër

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
1 Banane 1 Gotë Mjedër ½ Gote Lëng Portokalli ¼ Gote Kos
Pergaditje:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda.Është e pasur me vitaminën C dhe plot përbërës të shëndetshëm që ju japin energjitë e duhura për një ditë të gjatë. Në çdo gllënkë do të ndjeni shijen e mjedrës dhe ëmbëlsinë e bananes.

Author : K.Z