Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Recetë nga Nutribullet - Salcë e lehtë

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 420g Qiqra të gatuara
  • të thara nga lëngu
  • 3 Lugë Salcë Tahini
  • 1 Thelbi Hudhër
  • 1 ½ Lugë Lëng Limoni
  • 1 Lugë Vaj Ulliri
  • ¼ Lugë çaji Kripë
  • ¼ Lugë çaji
  • Qimnon 1 Lugë Ujë
Përgatitja:
Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda. KËSHILLA: Shijojini me perime të freskëta ose biskota të thata!

Author : K.Z