Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Recetë nga Nutribullet - Puding çokollatë dhe fara chia

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
2 Lugë Fara Chia 2 Lugë Pluhur Kakao 2 Lugë Mjaltë ½ Luge çaji Ekstrakt Vanilje ¾ Gote Qumësht Bajameje
Përgatitja:
Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda. Farat Chia janë fantastike për shëndetin. Shumë të pasura në vlera ushqyese, kanë pak kalori, të pasura me fibra dhe ju japin ndjesinë e ngopjes, ju ndihmojnë të bini në peshë dhe janë përbërësit perfekt për mëngjesin tuaj të përditshëm. Gjithashtu përmbajnë shumë antioksidant dhe proteina. Kakao e papërpunuar është e pasur me antioksidant, lëndë ushqyese dhe ruan shëndetin e zemrës

Author : K.Z