Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Receta per petulla me kakao nga Nutribullet

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
1 Lugë Gjalpë 1Gotë Qumësht 1 Vezë 1 Gotë Miell 5 Lugë Kakao ¼ Gote Sheqer ½ Luge çaji Kripë ½ Luge çaji
Përgatitja:
• Shtoni përbërësit në një gotë NutriBullet dhe përzihini mirë. • Ngrohni një tigan në temperaturë mesatare. • Hidhni masën për petullat në tigan • Skuqini derisa të krijojnë flluska, më pas kthehini n ë anën tjetër për 1 min. • Servirini të ngrohta.

Author : K.Z