Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Omlet me Spinaq Receta nga Nutribullet

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
2 Vezë ¼ Gote Qumësht ½ Gote Spinaq ¼ Gote Djathë, Feta Kripë dhe Piper
Përgatitja:
• Shtoni përbërësit, përveç djathit, në gotën e NutriBullet dhe përzihini. • Ngrohni një tigan në temperaturë mesatare dhe hidhni vezën e rrahur. • Sapo të skuqet ktheheni në anën tjetër. • Hidhni pak djathë mbi omëletë dhe servireni të ngrohtë.

Author : K.Z