Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Nutribullet Smothie Recete me Boronice

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
½ Banane ¼ Gote Boronica ¼ Gote Bpronica të ngrira ¹∕ ³ Gote Yogurt ¼ Gote Lëng Porto
Përgatitja:

Shtoni përbërësit në gotën e gjatë të NutriBullet dhe përzihini për 30 sekonda. KËSHILLA: Vendosini sipër drithëra ose boronica të freskëta

Author : K.Z