Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Nutribullet Receta Smoothie Vita-Berry Blast

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 1-2 grushta spinaq i pastruar
  • 1 filxhan boronicë
  • 1 banane
  • 1 grusht luleshtrydhe
  • ujë
Pergaditje:

Mbani larg kancerin, dhimbjet e zemrës dhe virueset me këte smoothie të ëmbël e të shijshëm i cili është i pasuruar me vlera ushqyese.

Author :