Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Nutribullet Receta Smoothie me spinaq, banane, mjalt

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 1 filxhan Spinaq
  • 1 banane
  • 1 luge gjelle gjalp bajame
  • 2 luge gjelle kos
  • 1 luge caji mjalt
  • 1 1/2 filxhan me uje koksi
Përgatitja:

Jeni të lodhur, të djerësitur dhe doni të ushqeheni sa më shpejt - kjo përzjerje është ajo që ju duhet! E pasur me elektrolite, proteina dhe karbohidrate për të rifituar energji. Kjo përzierje është perfekte dhe ka një shije fantastike.

Author :