Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Nutribullet Receta Smoothie me shegë

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:

8 gjethe spinaq

1 filxhan shege

1 banane

½ limoni i shtydhur

1 filxhan leng portokalli

1 lugegjelle fara liri

Uje deri ne shenjen max

Përgatitja:

Dimri po afron dhe temperaturat e ulta tashmë janë prezente. Ju duhet më shumë vitamine C për tu mbrojtur nga gripi. Shega është e pasuruar me antioksidant dhe siguron 40% të dozës ditore të vitaminës C që është e nevojshme plus limoni dhe portokalli gjithashtu. Vendosni të gjithë përbërësit në gotën e madhe të NutriBullet dhe miksoni ato për 30 sekonda. Ju bëftë mirë!

Author :