Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Nutribullet Receta Smoothie me Redbull

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 1 filxhan redbull
  • 1/2 filxhan me kokra rrushi
  • 1/2 filxhan mango
  • 1/2 portokall i qëruar
  • 1/2 filxhan shalqi
  • 1 filxhan akull
Pergaditje:

Vendosni të gjithë përbërësit në gotën e smothiet, mbusheni me uji deri tek shenja max, vendosni në Nutribullet për disa sekonda dhe më pas shërbejeni në gotë. Smoothi juaj i shijshëm është gati.

Author :