Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Nutribullet Receta Smoothie me perime për të humbur peshë

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
1 filxhan Spinaq 1 Karrotë 1/2 Kastravec ½ Kercell Selino ¼ Avokado 1 Lime Uje deri ne shenjen Max
Përgatitja:

Dëshironi të zvogëloni dozën e karbohidrateve apo të humbisni peshë? Provoni këtë recetë e cila jo vetëm që pëfshin perime të shijshme, por ka edhe vitaminë C, K, beta-karroten, magnez dhe një dozë antioksiduese e cila ndihmon të pastroni dhe detoksifikoni trupin.

Author :