Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Nutribullet Receta Smoothie me majdanoz

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 1 filxhan spinaq
  • 1/2 filxhan majdanoz
  • 1/4 kastravec
  • 1/2 karrote
  • 2 gjethe mente
  • 1 1/2 filxhan me uje kokosi
Përgatitja:

Shtoni të gjithë përbërësit në gotën e madhe dhe miksoni për 30 sekonda ose derisa të shikoni që është shpërbërë.

Author :