Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Nutribullet Receta Smoothie Detoxsifikues

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
¼ e një avocado mesatare 1 kërcell selino ½ filxhan me luleshtrydhe ½ rrepë të kuqe 2 lugegjelle leng limoni 1 lugegjelle vaj kokosi ½ molle 3 kuba akull Deri në shenjen max ujë kokosi
Përgatitja:

Ndihmoni në detoksifikimin e sistemit imunitar me një smoothie të shijshëm. Repa është e mirënjohur për vetite e saj si një pastrues i mëlçise dhe avokado jo vetëm që ndihmon në uljen e presionit të gjakut, por gjithashtu lubrifikon kyçet dhe shërben si një anti-inflamator.

Author : A.K