Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Nutribullet Receta Smoothie Anti toksin

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 1-2 grushta spinaq i pastruar
  • 1 dardhe e pastruar
  • 1 banane
  • 1 molle e pastruar
  • 1 filxhan ananas
  • uje
Përgatitja:

Largoni toksinat e dëmshme nga trupi juaj me smoothie të shijshëm. Pregatitja është shumë e thjeshtë, mjafton të vendosni të gjithë përbërësit në gotën e Nutribullet dhe e lëmë për 30 sekona. Smoothie juaj është gati.

Author :